Hakkımızda

Yusuf İş Elbiseleri 2010' dan bugüne geçen iş tecrübesi ve kalitesiyle sektöründe güçlü ve öncü bir firmadır. Piyasanın ve müşterilerinin değişen beklenti ve taleplerini dikkate alarak geçen zaman içerisinde gelişimini sürdürmeyi başarmıştır. Müşteri odaklı yaklaşımları ve prensipleriyle de daima gelişim içerisinde olacağına güveni tamdır.
iş elbiseleri ve iş güvenlik malzemeleri çalışanların can güvenliğini sağlamasının yanı sıra iş ortamlarındaki verimliliğini ve performanslarını arttırıcı özellikleride taşımalıdır.Yusuf İş Elbiseleri imalattan satışa kadar tüm aşamalarda bu temel prensipleri göz önünde bulundurmakta ve “önce insan sağlığı ve güvenlği ” ilkesinden asla sapmadan müşteri beğeni ve taleplerini değerlendirmektedir.
Günümüz iş piyasasında kalitenin ve sağlamlığın önemli olmasının yanısıra görselliğin ve imajın da önemi büyüktür bu yüzden işyerinde kullanılan iş elbiseleri ve iş güvenlik malzemeleri firmanın kurumsal kimliğini yansıtmasına önem verilmelidir.Yusuf İş Elbiseleri firmanın kurumsal kimliğini tüm ürünlere titizlikle ve özenle yansıtmakta, firmanın tanıtıcı marka/logo ve renklerini ürünlerde bütünlüğü bozmadan uygulamaktadır.Böylece firma ve çalışanların şık ve modern görüntüsüne katkıda bulunmaktadır.
Kataloğa sığdıramadığımız yada firmanıza özel çalışma gerektiren ürünlerimiz için lütfen bizimle irtibat kurun ve uzman kadromuzun sizler için geliştireceği çözüm ve önerilerden faydalanın.